Rodzinna firma

Jesteśmy firmą rodzinną, która działa na lokalnym rynku od 1989 roku. Zawsze kładziemy nacisk na dobre relacje z Inwestorami i dobrze wykonaną pracę. Przez ponad 30 lat udaje nam się to osiągnąć z sukcesem.

W naszej pracy stosujemy nowoczesne materiały i technologie (np. pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe i ścienne). Duży nacisk kładziemy na rozwiązania proekologiczne, przyjazne środowisku, dlatego promujemy rozwiązania grzewcze związane z odzyskiwaniem ciepła. Na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki technologiczne i jako jedni pierwszych stosujemy je w wykonywanych usługach.

Podczas budowy siedziby naszej firmy zastosowaliśmy najnowsze rozwiązania i przeróżne ciekawostki technologiczne. Naszym celem  było pokazanie Inwestorom jak technologie związane z pompami ciepła, rekuperacją, centralnym odkurzaczem czy inteligentnym sterowaniem wyglądają w praktyce.

Jesteśmy profesjonalistami

ELEKTRO-SANIT wielokrotnie zdobywał wyróżnienia i nagrody na jedną z najlepszych firm instalatorskich w regionie. W 2006r Wojewoda Warmińsko-Mazurski przyznał naszej Firmie  II miejsce w konkursie na najlepszą budowę roku. Współpracujemy również z Gazetą Olsztyńską – dodatek  „Dom”  udzielając porad w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii w budownictwie oraz stosowania nowych technologii w instalatorstwie. W marcu 2010 otrzymaliśmy wyróżnienie organizatora olsztyńskich targów budownictwa za bogatą i wszechstronną ofertę produktów i usług.

ELEKTRO-SANIT świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych, instytucji użytku publicznego oraz w budownictwie przemysłowym. Wykonujemy zlecenia głównie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz województw ościennych.

Jesteśmy profesjonalistami. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego też przykładamy wielką wagę do tego co robimy. Usługi przez nas świadczone są zawsze na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, a prace instalatorskie realizowane są w najnowocześniejszych technologiach i w oparciu o materiały najwyższej jakości renomowanych firm.

Oferta

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu instalacji sanitarnych  zarówno w domach jednorodzinnych jak i większych obiektach. 

 

Wykonujemy również modernizacje grzewcze w istniejących budynkach gdzie często trzeba wymienić stare źródło ciepła (kocioł na węgiel) na bardziej ekologiczne (np. pompa ciepła).

 

pompy ciepła

ogrzewanie gazowe

instalacje sanitarne

fotowoltaika

kosztorysy / wyceny