Opinie

Profesjonalne doradztwo, wykonanie projektu a na koniec wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego i kaloryferów ( na piętrze ) wraz z pompa ciepła w domu jednorodzinnym. Do tego rozprowadzenie instalacji wodnej i kanalizacyjnej. A wszystko to, bez kontaktu osobistego – mogliśmy kontaktować się tylko telefonicznie i przez Whats`apa.

Zarówno szefostwo jak i wszyscy pracownicy są bardzo mili, zaangażowani i reagują na każda prośbę czy sugestie. Ponadto dotrzymują terminów i danego słowa a to dla mnie jest bardzo ważne. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Elektro-Sanit.

– kamczatka

Jedna z najlepszych firm w swojej specjalizacji. Od przygotowania oferty, przez realizację inwestycji (w moim przypadku: pompa ciepła gruntowa, podłogówka, rekuperacja, wod-kan w domu), aż po uruchomienie. Ale – co jest bardzo ważne! – także później cały czas można liczyć na wsparcie i profesjonalizm. Do tego bardzo miła ekipa pracowników. Polecam w 100%.

– Zbigniew

W zimną lutową sobotę w godzinach popołudniowych w Muzeum Michała Kajki w Ogródku nastąpiło podtopienie budynku gospodarczego. Po poinformowaniu firmy telefonicznie o zaistniałej awarii, grupa pracowników przybyła po dwóch godzinach (Olsztyn-Ogródek,140 km.) . Wytrwale pracowali do momentu usunięcia przyczyn usterki, nastąpiło to po godzinie pierwszej w nocy. Praca była wyjątkowo trudna ponieważ cały czas padał deszcz, a część prac polegała na odsłonięciu połączeń c.o.(wykopy ziemne wykonywane ręcznie). W niedzielę następnego dnia ta sama grupa pracowników przyjechała aby uporządkować teren po awarii. Wypada mi dodać, że awaria była dwojakiej natury, bez wątpienia zawinili też architekci projektujący budynek. FIRMA ELEKTRO-SANIT NIE SZUKAŁA WINNYCH, STANĘŁA NA WYSOKOŚCI ZADANIA OFIARNIE USUWAJĄC AWARIĘ.

– Kierownik Muzeum Michała Kajki w Ogródku

Elektro-Sanit wykonał instalację pompy w moim domu i doradził jaką pompę wybrać. Po roku działania pompy mogę spokojnie wystawić firmie 5 +. Wcześniej ogrzewałam piecem z podajnikiem na ekogroszek. Zdecydowałam się na zamianę pieca na pompę pomimo niesprzyjających warunków tzn. ogrzewanie grzejnikowe brak rekuperacji. Przez 12 miesięcy zużycie prądu z tytułu pracy pompy wyniosło około 4700 kwH co daje rocznie 2300 zł i średnio m-nie ok.190 zł. Mam prąd 2-strefowy i zużywam ok 40% energii szczyt i 60% w strefie poza szczytem. Dzięki pompie mam komfortowe bezobsługowe ogrzewanie i koszty niższe około 500 zł rocznie w porównaniu z ekogroszkiem. Polecam gorąco firmę Elektro-Sanit. Profesjonaliści na każdym etapie.

– Dorota

Firma Elektro-Sanit zrealizowała projekt odnośnie instalacji pompy ciepła, wykonanie odwiertów oraz rozprowadzenia instalacji grzewczej po budynku. Konsultacje techniczne profesjonalne i konkretne a z drugiej strony bardzo cierpliwi i wyrozumiali przy ciągłych propozycjach zmian. Ostatecznie, projekt wykonany bardzo dobrze i terminowo. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Elektro-Sanit do wszelkich prac w obszarze instalacji grzewczych albo kanalizacyjnych.

– Radek

Firma rzetelna, doskonały kontakt z biurem, szybka i w pełni profesjonalna obsługa zarówno w biurze jak też realizowana przez monterów, którzy naprawiali uszkodzony sprzęt. Polecam gorąco.

– Alicja

Polecam z pełną satysfakcją współpracę z tą firmą. Realizowane zadanie dotyczyło zainstalowania pompy ciepła z pionowym odwiertem oraz całą instalacją ogrzewania podłogowo-grzejnikowego. Fachowa realizacja inwestycji, rzetelność i terminowość, a także – co było obiecywane – faktycznie niskie koszty ogrzewania domu oraz ciepłej wody użytkowej.

– Piotr

Co tu dużo pisać. Jak się nie trzeba za dużo naopowiadać, żeby Twoje pomysły zostały zrozumiane i świetnie zrealizowane to wniosek jest tylko jeden – masz do czynienia z profesjonalistami. Jakość usług, kontakt i terminowość to podstawa i tu można to bez problemu znaleźć.

– Andrzej

Solidna firma – godna polecenia! Otwarta też na wszelkie uwagi klienta! Doradzą i pomogą! Widać, że znają się na swojej robocie! Wykonanie robót w terminie!

– Katarzyna

Wspaniała współpraca, rewelacyjny kontakt, szczerze polecam usługi firmy Elektro-Sanit z Olsztyna, godny polecenia kontrahent.

– Łukasz

Referencje